3

  Menu podstawowe

  Inicjatywy


  Konkursy

  Zobacz również


    baner1014


  Filmy promujące WRPO

  Wielkie Rajdy Po Okolicy śladami projektów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

  WRPO to skrót od dwóch nazw – Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz Wielkich Rajdów Po Okolicy. Nie jest to przypadek. Rajdy rowerowe są bowiem jedną z atrakcji kampanii promocyjno-informacyjnej Funduszy Unijnych w Wielkopolsce –  „Wielkopolska OK.!”.

  W ramach akcji zorganizowanych zostanie pięć rajdów, które odbywać się będą w niedziele: 14, 21 i 28 lipca oraz 4 i 11 sierpnia. Miejscem startu rowerzystów będą Parki Kreacji. W Poznaniu będą to tereny Malty (w pobliżu trybun), a w Wągrowcu, Gnieźnie, Ostrowie Wielkopolskim i Wrześni kolarze wyruszać będą z rynków. Starty zaplanowano każdorazowo na godzinę 10.

  Pierwszy rajd odbędzie się 14 lipca na trasie Poznań – Dziewicza Góra. Aby wziąć w nim udział, należy się zgłosić najpóźniej do piątku 12 lipca pod nr tel. 61 66 44 935 – w godzinach od 9-16. Dla uczestników wszystkich pięciu rajdów, przewidziano upominki. Szczegóły na stronie www.radiomerkury.pl.

  Na metach zaplanowano liczne atrakcje. Będzie można zmierzyć ciśnienie, sprawdzić swój wzrok, zmierzyć poziom glukozy we krwi, a także wziąć udział w konkursach Całość uświetni zespół bluesowy. Dla uczestników rajdu przewidziano ciepły posiłek.

  Data publikacji: 09.07.2013 r.
  Oddział Informacji, Promocji i Szkoleń
  Departament Polityki Regionalnej
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

  system przedsiewziec

    

  badania

  Nasz Region

  Galeria filmowa

  Odsłon artykułów:
  13673421

  Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.